NOVA GÜÇ

Nova Güç Aktarım Ve Hareket Sistemleri 1995 yılından itibaren Türkiye’de özellikle Avrupa’da ve dünyada kalite ve teknolojisi ile ön plana çıkmış birçok ünlü markanın Türkiye ve Orta Doğu temsilciliğini yapmıştır.

DETAYLI BİLGİ

ÜCRETSİZ KATALOG

Ücretsiz katalog gönderimi için tıklayınız.

TIKLAYINIZ

HABERLER VE ETKİNLİKLER

Varvel'de Biz

News from Varvel 2019 3rd Quarter I Varvel 2019 3. Çeyreğinden Haberler

Varvel'de Biz

News from Varvel 2019 4th Quarter I Varvel 2019 4. Çeyreğinden Haberler

IBAKTECH FUARINDAYIZ!

26-29 Mart 2020 tarihleri arasında, IBAKTECH'te görüşmek dileğiyle...

World Miltec Değirmen Fuarındayız !

Nova Güç , 29 Mart - 1 Nisan 2018 'de TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde 2. hol 221 no 'lu standında WORLD MILL TECH 2018 - Dünya Değirmen Makineleri Teknolojileri ve Yan Sanayi Fuarı'nda katılımcılarla buluşuyor !

IBATECH 2018 12.Uluslararası Ekmek, Pasta Makineleri, Dondurma, Çikolata ve Teknolojileri Fuarındayız !

Nova Güç , 12-15 Nisan 2018 'de CNR Expo Fuar Merkezi 2. hol 222 no 'lu standında IBATECH 12.Uluslararası Ekmek, Pasta Makineleri, Dondurma, Çikolata ve Teknolojileri Fuarı'nda katılımcılarla buluşuyor !

WIN EURASIA 2018 Fuarındayız !

Nova Güç , 15-18 Mart 2018 tarihinde TÜYAP İstanbul’da düzenlenecek olan WIN EURASIA Fuarında 2. salon D 230 no'lu standında katılımcılarla buluşuyor !

2018 Avrasya Ambalaj Fuarındayız !

Nova Güç , 31 Ekim – 3 Kasım 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde 10. salon 1013 B no'lu standında katılımcılarla buluşuyor !

'' Sinan Ergin ile yönetim, liderlik, motivasyon, satış ve pazarlama eğitimi''

Nova Güç , 23 Aralık Cumartesi günü yönetim, liderlik, motivasyon, satış ve pazarlama eğitiminde Sinan Ergin'i konuk ediyor!

Avrasya Ambalaj Fuarından

Nova Güç , İstanbul'da REED TÜYAP ve Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) işbirliğiyle düzenlen Avrasya Ambalaj 2017 İstanbul Fuarında

Avrasya Ambalaj Fuarı 2017

Fuarda standımızı ziyaret eden tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

SERTİFİKALAR

Nova Güç Aktarım ve Hareket Sistemleri, sektörde sahip olduğu ürün yelpazesi, distribütörlük, temsilcilik ve oluşturduğu organizasyonlar ile uzun yıllardır güç üretim ve aktarım sistemlerinde öncü olmayı başarmıştır. Varvel, Nerimotori, OMB, STM, GSM, Poggi, Chiaravalli, Eurodrive Lafert Motors gibi sektörün önde gelen üreticileri ile çalışan Nova Güç; dünya kalitesinde ürünleri sizlerle buluşturmaktadır.

DETAYLI BİLGİ

DEĞERLERİMİZ VE POLİTİKALAR

Nova Güç Aktarım ve Hareket Sistemleri, sürekli yeni uygulama ve teknolojileri kullanım sürecinde etkili olmuştur. Temel prensiplerini; sürekli kendini yenileme, hızlı yanıt verme, güçlü lojistik ve en iyi fiyat oluşturmaktadır.

DETAYLI BİLGİ
Firmamız, Sesame markasının Türkiye distribütörü değildir ancak bu markanın ürünlerini tedarik etmektedir.